O firmie

Historia

Historia firmy Dromet sięga roku 1994. Od samego początku profil działalności ukierunkowany był na produkcję. Pierwszym wyrobem firmy były łączniki pierścieniowe, wykorzystywane jako element montażowy w budownictwie. Już wtedy ideą nadrzędną przyświecającą działalności firmy była bezkompromisowa jakość. Polityka ta znalazła pozytywny oddźwięk rynku, który poszukiwał produktów o doskonałych parametrach, pochodzących z pewnego i rzetelnego źródła.

Dzięki mądremu zarządzaniu i przemyślanym inwestycjom firma z roku na rok odnotowywała intensywny rozwój. Szybko z rodzinnego zakładu oferującego ograniczony asortyment, Dromet zaczął przeistaczać się w lokalnego lidera dostarczającego szeroki wachlarz produktów z branży systemów zamocowań.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma systematycznie wprowadzała do oferty produkty najlepszych polskich i światowych producentów. Profil działalności ewoluował do produkcyjno-handlowego.

Podążając z duchem czasu Dromet otworzył się również na świat. W 1999r. światło dzienne ujrzała firmowa strona internetowa na której umieszczane są najważniejsze informacje dotyczące jej działalności.


Teraźniejszość

Doświadczenie i kontakty handlowe zdobywane w młodzieńczych latach polskiej gospodarki wolno-rynkowej procentują dzisiaj. Wieloletnia współpraca z hutami, cynkowniami oraz innymi kooperantami owocuje w postaci terminowości dostaw, jakości i bezpieczeństwie naszych wyrobów.

Dzisiaj sygnujemy swoją marką szeroką gamę produktów z grupy: prętów gwintowanych kotew rozporowych, obejm metalowych i nakrętek.

Na wyroby produkcyjne posiadamy aprobaty techniczne wydawane przez COBR Metalplast (obecnie ITB).

Kompletna oferta, uzupełniana o pozycje z rodziny: lin stalowych, łańcuchów, wkrętów, oraz wielu innych zawiera kilka tysięcy pozycji. Jej kształt i forma kształtowana jest w reakcji na potrzeby klientów i panujące, rynkowe trendy.

Chcielibyśmy również zwrócić Państwa uwagę na rozbudowaną sieć dystrybucji. W kolejnych latach istnienia, Dromet obejmował swoją działalnością wszystkie większe ośrodki przemysłowe kraju. Obecnie, produkty firmy dostępne są w niemalże każdym zakątku kraju. Nasza działalność rozwinęła się również na kraje europejskie. Prowadzimy współpracę z partnerami z Niemiec, Rosji i Ukrainy.


Misja

Celem nadrzędnym „DROMET-u” jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań z zakresu technik zamocowań – w jak najkrótszym czasie i w jak najszerszym zakresie.

Na coraz bardziej wymagającym polskim i europejskim rynku z powodzeniem spełniamy oczekiwania naszych klientów. Poprzez indywidualne podejście, reagowanie na zmienne potrzeby, oraz doświadczenia wynikające z wieloletniej działalności, wypracowaliśmy wysokie standardy działania. Dążymy do uzyskania satysfakcji klienta poprzez sprawną obsługę, przyjazną atmosferę, pomoc i opiekę techniczną na każdym etapie współpracy.

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie głównie w branży budowlanej, drogownictwie, przemyśle stoczniowym i górnictwie. Poddawane są tam największym przeciążeniom. Mając to na uwadze, szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oferowanego asortymentu. W trosce o bezpieczeństwo przestrzegamy najsurowszych zasad w procesie produkcyjnym.


Największymi naszymi atutami są:
  • różnorodność oferowanego asortymentu – jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem
  • kreatywność działań w rozwiązywaniu codziennych i niecodziennych zadań
  • stabilność finansowa i gwarancja realizacji dostaw
  • umiejętność wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania klientów
  • wykwalifikowana kadra

 

Dla realizacji naszej misji stale unowocześniamy i rozszerzamy ofertę. Inwestujemy w rozwój technologii produkcji, metod dystrybucji, oraz kontroli jakości. Wiemy również jak ważnym czynnikiem rozwoju firmy są zasoby ludzkie, dlatego ciągle wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu kwalifikacji.

    Wierzymy, że podejmowane przez nas działania i obrany kierunek rozwoju przyczyni się do odnoszenia małych i dużych sukcesów – zarówno u nas, jak i u naszych klientów.


 

 

 

zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie